Engedélyezett & auditált

Lazybar Casino

100% akár 60,000 Ft + 150 ingyen pörgetés
🎯 Játssz most! csak egy percet vesz igénybe
★★★★★ 4.7 / 5
Legutóbbi nyeremények

Népszerű nyerőgépek

Játssz most

Élő Osztós Asztalok a Lazybar Casino Kaszinóban

Mit Mondanak a Játékosok

★★★★★
Withdrawals hit my card in under a day — fastest payouts I've had at any casino.
OM Oliver M.Playing since 2022
★★★★★
Clean interface, real providers, and the bonuses don't feel like a trap.
DL David L.VIP Gold
★★★★★
The tournaments are genuinely fun and the leaderboard prizes are worth chasing.
SM Sarah M.VIP Gold

Élő Versenyek a Lazybar Casino Kaszinóban

Hétvégi Nyereményeső & Pörgetések
Prize pool 200 0 Ft · ends in 4d 2h
Csatlakozz most
1 Harry T. 221 124 pont 50 0 Ft
2 Oliver M. 197 834 pont 25 0 Ft
3 SpinKing88 173 482 pont 12 500 Ft
4 Chloe D. 129 628 pont 6 0 Ft
5 SpinKing88 99 216 pont 3 0 Ft
Curaçao licenceltEngedélyezett Curaçao alatt
Adatvédelmi biztonság256-bites SSL titkosítás
Megbízható fizetési módokVisa, Mastercard, Skrill, Neteller
Felelős játékFelelős szerencsejáték támogatása

Fizetési Módszerek

A Lazybar Casino kaszinóban a befizetések és kifizetések gyorsaságának és rugalmasságának köszönhetően élvezheti a zavartalan játékélményt. Számos népszerű fizetési mód áll rendelkezésre Magyarországon, beleértve a Skrill, Neteller és a banki átutalás lehetőségét. Az ügyfelek biztonsága és a felelős szerencsejáték elvei mindig elsődlegesek.

MódszerFeldolgozási időDíjak
Skrill Skrill Instant None
NETELLER Neteller Instant None
VISA VISA 1-3 business days None
Mastercard 1-3 business days None
Neosurf Neosurf Instant None
AstroPay AstroPay Instant None
Bank transfer 2-5 business days None
ApplePay 1-3 business days None
3000+ Játékok
4/5 Felhasználói Értékelés
2024 Alapítás Éve
Ft5000 Minimális Befizetés

Lazybar Casino kaszinó: A teljes útmutató a magyar játékosoknak

A Lazybar Casino kaszinó az online szerencsejáték világának egyik legújabb szereplője, amely 2024-ben nyitotta meg kapuit. A kaszinó gyorsan népszerűvé vált Magyarországon, köszönhetően széles játékkínálatának és vonzó bónuszainak. A játékosok több mint 3000 játékkal találkozhatnak, amelyek olyan neves fejlesztők munkái, mint a NetEnt, a Pragmatic Play vagy az Evolution Gaming. A Lazybar Casino kaszinó a Curaçao eGaming licencével működik, biztosítva a biztonságos és tisztességes játékélményt minden játékos számára. A magyar játékosok számára is elérhető különféle fizetési módok, mint a Skrill, Neteller, és a banki átutalás, megkönnyítik az online szerencsejátékban való részvételt.

Játékok és szoftverszolgáltatók

A Lazybar Casino kaszinó több mint 3000 játékkal várja a játékosokat, biztosítva, hogy mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb szórakozást. Az online kaszinó kínálatában megtalálhatóak a legnépszerűbb nyerőgépek, asztali játékok, videó póker, valamint élő osztós játékok is. A játékok kiválasztásában olyan neves fejlesztők segítenek, mint a NetEnt, a Novomatic és a Betsoft Gaming. Az élő kaszinó részleg különösen vonzó a magyar játékosok számára, ahol valódi osztókkal játszhatnak valós időben.

Bónuszok és megforgatási követelmények

A Lazybar Casino kaszinó vonzó üdvözlő bónuszt kínál az új játékosok számára: 100% bónusz akár Ft45,000-ig és 150 ingyenes pörgetés. Az üdvözlő bónusz igénybevételéhez minimum Ft500 befizetés szükséges. Azonban érdemes figyelembe venni, hogy a bónuszok 40-szeres megforgatási követelménnyel járnak, ami azt jelenti, hogy a bónusz összegét ennyiszer kell megjátszani, mielőtt készpénzre váltható lenne.

Jellemző Részletek
Licenc Curaçao (CGA)
Játékok száma 3000+
Minimum befizetés Ft500
Támogatás 24/7 ügyféltámogatás
Megforgatási követelmény 40x bónusz összeg
Kriptovaluta támogatás Rendelkezésre álló kriptovaluták

Fizetési módok és kifizetések

A Lazybar Casino kaszinó különféle fizetési módszereket kínál, amelyek a magyar játékosok számára is kényelmesek. A népszerű opciók közé tartozik a Skrill, a Neteller, a banki átutalás, valamint a Revolut. A minimális befizetési összeg Ft500, ami lehetővé teszi, hogy a játékosok alacsonyabb költségvetéssel is kipróbálhassák a kaszinó szolgáltatásait. A kifizetések gyorsak és megbízhatóak, bár a banki átutalások esetében néhány napos feldolgozási idő is előfordulhat.

Licenc és biztonság

A biztonság és megbízhatóság érdekében a Lazybar Casino kaszinó a Curaçao eGaming licencével rendelkezik. Ez a licenc biztosítja, hogy a kaszinó szigorú szabályozásoknak felel meg, és a játékosok adatai és pénzügyei biztonságban vannak. A weboldal SSL titkosítást használ, amely védi az érzékeny információkat a harmadik felek hozzáférésétől.

Mobil élmény és felelős játék

A Lazybar Casino kaszinó mobilbarát platformot kínál, amely lehetővé teszi a játékosok számára, hogy bárhol, bármikor élvezhessék kedvenc játékaikat. A mobil verzió támogatja a legtöbb játékot, beleértve az élő osztós játékokat is. Fontos kiemelni, hogy a kaszinó elkötelezett a felelős játék mellett, így számos eszközt kínál, amelyek segítenek a játékosoknak kontrollálni a játékra fordított időt és pénzt. Ezek közé tartoznak a befizetési limitek, a játékszünet lehetősége és az önkizárás.

  • 3000+ játék az iparág legjobb szolgáltatóitól
  • Vonzó üdvözlő bónusz akár Ft45,000-ig
  • Különféle fizetési lehetőségek a magyar játékosok számára
  • Biztonságos játékélmény a Curaçao eGaming licencével
  • Mobilbarát platform, hogy bárhol játszhasson
JellemzőRészletek
LicencCuraçao (CGA)
Játékok száma3000+
Minimum befizetésFt500
Támogatás24/7 ügyféltámogatás
Megforgatási követelmény40x bónusz összeg
Kriptovaluta támogatásRendelkezésre álló kriptovaluták
Játssz most

Gyakran Ismételt Kérdések

Milyen üdvözlő bónuszt kínál a Lazybar Casino kaszinó?
A Lazybar Casino kaszinó üdvözlő bónusza egy 100%-os befizetési bónuszt kínál, amely legfeljebb 45 0 Ft értékű lehet, valamint mellé 150 ingyenes pörgetést is biztosít. Az összeg felhasználásához a bónusz 40-szeres megforgatási követelményét kell teljesíteni. Fontos, hogy a bónusz igényléséhez legalább 4 500 Ft összegű első befizetés szükséges.
Biztonságos és engedélyezett a Lazybar Casino kaszinó?
A Lazybar Casino kaszinó a Curaçao Gaming Authority (CGA) által engedélyezett és szabályozott, ami biztosítja, hogy a játékosok biztonságban játszhatnak. Az oldal minden szükséges intézkedést megtesz a játékosok adatainak védelme érdekében, beleértve a modern titkosítási technológiák alkalmazását is.
Milyen befizetési lehetőségek állnak rendelkezésre a Lazybar Casino kaszinóban?
A Lazybar Casino kaszinó számos népszerű fizetési módot támogat Magyarországon, beleértve a Skrill, Neteller, VISA, Mastercard, és banki átutalást. A minimális befizetés 4 500 Ft, és a tranzakciók általában azonnal végrehajtódnak, így gyorsan elkezdheted a játékot.
Hogyan játszhatok mobil eszközön a Lazybar Casino kaszinóban?
A Lazybar Casino kaszinó játékai mobilbarátok és kompatibilisek szinte minden modern okostelefonnal és táblagéppel. Nem szükséges külön alkalmazást letölteni; a játékokat közvetlenül a böngészőből érheted el, így bárhol és bármikor élvezheted a kaszinó élményt.
Mennyi idő alatt történik a kifizetés a Lazybar Casino kaszinóban?
A Lazybar Casino kaszinóban a kifizetések feldolgozási ideje általában 1-3 munkanapot vesz igénybe, attól függően, hogy melyik fizetési módszert választod. Az e-pénztárcák, mint a Skrill és Neteller, gyakran a leggyorsabb opciók, míg a banki átutalások némileg hosszabb időt igényelhetnek.
Milyen játékfejlesztők játékai érhetők el a Lazybar Casino kaszinóban?
A Lazybar Casino kaszinó több mint 100 különböző játékfejlesztővel dolgozik együtt, köztük olyan neves cégekkel, mint a NetEnt, Evolution Gaming, és Yggdrasil Gaming. Ez biztosítja, hogy a játékosok széles választékból válogathassanak, beleértve a nyerőgépeket, asztali játékokat és élő kaszinó játékokat is.
Milyen ügyfélszolgálati lehetőségeket kínál a Lazybar Casino kaszinó?
A Lazybar Casino kaszinó ügyfélszolgálata a hét minden napján, 24 órában elérhető. A játékosok élő chat-en vagy e-mailben vehetik fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálati csapattal, ami gyors és segítőkész választ biztosít a kérdésekre és problémákra.

Miért Válassza Ezt a Kaszinót

🔒
Biztonságos Játékélmény

A Lazybar Casino kaszinó a Curaçao-i licenccel rendelkezik, amely biztosítja a játékosok védelmét. Az adatbiztonság érdekében korszerű titkosítási technológiákat alkalmaznak.

Gyors Kifizetések

A kifizetések feldolgozása gyors és hatékony, többek között olyan népszerű fizetési módokkal, mint a Skrill, Neteller és Revolut. Az átlagos várakozási idő a kifizetésekre minimális.

🎮
Változatos Játékfelhozatal

A kaszinó több mint 3000 játékot kínál, köztük izgalmas nyerőgépeket és klasszikus asztali játékokat. Olyan szolgáltatók, mint a NetEnt és a Novomatic biztosítják a minőségi játékélményt.

💬
Ügyfélszolgálat

A Lazybar Casino 24/7 elérhető ügyfélszolgálata készséggel segít bármilyen kérdésben. Élő chat-en és e-mailen keresztül is gyors válaszokra számíthat.

Játék Szolgáltatók Lazybar Casino Kaszinó

Bónuszok és Promóciók a Lazybar Casino kaszinóban

Welcome Bonus
up to 60,000 Ft

Includes 150 free spins.

Megforgatási követelmény40x bonus amount
Min. befizetés15 Ft
Claim Bonus
Reload Bonus
25% up to 40,000 Ft

Extra value on your regular top-ups, week after week.

Megforgatási követelmény40x bonus amount
Min. befizetés15 Ft
Claim Bonus
Cashback
up to 25%

Get a share of your net losses back automatically.

Claim Bonus

VIP és Hűség Programok

Bronz
Elérjen Ft500 000 összértékű fogadást
Cashback5%
MenedzserKözös
Ezüst
Elérjen Ft1 500 000 összértékű fogadást
Cashback7%
MenedzserKözös
Arany
Elérjen Ft3 000 000 összértékű fogadást
Cashback10%
MenedzserSzemélyes menedzser
Gyémánt
Elérjen Ft5 000 000 összértékű fogadást
Cashback15%
MenedzserExkluzív személyes menedzser
Kovács Ágnes

Kovács Ágnes több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezik az online kaszinók világában. Számos kaszinó értékelést írt, és szakértelmével segíti a játékosokat a legjobb játékoldalak kiválasztásában. Széleskörű ismeretei révén hiteles és megbízható információkkal szolgál.

Előnyök

+Vonzó üdvözlő bónusz és ingyenes pörgetések
+Széles játékválaszték, több mint 3000 játék
+Számos fizetési mód, beleértve a kriptovalutákat
+Kiváló mobil élmény, minden eszközön elérhető
+24/7 ügyfélszolgálat gyors válaszidővel
+Licencelt és biztonságos játékkörnyezet

Hátrányok

Magas fogadási követelmények a bónuszoknál
Bizonyos fizetési módok és országok korlátozottak
Kifizetési idők néha változóak, extra díjakat vonhatnak maguk után
Mobilalkalmazás

Játssz bárhol – iOS és Android

Ugyanaz a pénztárca, gyorsabb betöltés, push értesítések

Lazybar Casino kaszinó tények egy pillantásra

Engedély Curaçao (CGA)
Indulás éve 2024
Üzemeltető Terdersoft B.V.
Támogatott nyelvek English, French, German, Italian, Spanish, Croatian …
Minimális befizetés 15 Ft
Kifizetési idő 3,500,000 Ft per month; 1,000,000 Ft per week; 350,000 Ft per day
Értékelés 4 / 5
Üdvözlő bónusz 100% match up to 60,000 Ft + 150 free spins
RTP-tartomány 92% – 98%
Játékkategóriák Slots, Roulette, Blackjack, Betting, Video poker, Bingo …

Játék Kategóriák a Lazybar Casino Kaszinóban

KategóriaPéldákSzolgáltatóRTP
Nyerőgépek Starburst, Gonzo's Quest, Book of Ra NetEnt 96% – 98%
Asztali Játékok Blackjack, Roulette, Baccarat Pragmatic Play 95% – 97%
Élő Kaszinó Live Blackjack, Live Roulette, Live Baccarat Evolution Gaming 94% – 96%
Videó Póker Jacks or Better, Deuces Wild, Joker Poker Betsoft Gaming 96% – 97%
Jackpot Játékok Mega Moolah, Divine Fortune, Hall of Gods Microgaming 95% – 98%

Lazybar Casino kaszinó bónusz összehasonlító táblázat

Bónusz típusaMax. bónuszMegforgatási követelményJogosultság
Welcome Bonus up to 60,000 Ft 40x bonus amount New players
Reload 25% up to 40,000 Ft 40x bonus amount All players
Cashback up to 25% All players

Kezdd el 4 egyszerű lépésben

Látogasd meg az oldalt

Látogasd meg a Lazybar Casino kaszinó hivatalos weboldalát, hogy elkezdhesd a kalandot.

Hozz létre egy fiókot

Regisztrálj egy új fiókot a személyes adataid megadásával.

Töltsd fel a számládat

Válassz egy népszerű fizetési módot Magyarországon, mint például a Revolut vagy a Skrill, és töltsd fel a számládat minimum Ft500 összeggel.

Fogadd el a bónuszt és játssz

Fogadd el az üdvözlő bónuszt és kezdj el játszani a több mint 3000 elérhető játékkal.

Csatlakozzon Most a Kalandhoz!

Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy részesüljön az izgalmas bónuszokból és fantasztikus játékélményből a Lazybar Casino kaszinóban. Regisztráljon most, és élvezze a több mint 3000 játék izgalmát, valamint a gyors kifizetéseket.

Játsszon Most!
28.08.2026